אודות ניופאן משווקים מורשים שירות ותמיכה
About Newpan
About Newpan

הסיפור שלנו הנהלת ניופאן קריירה בניופאן


 הכל התחיל בנגריה קטנה

סיפורה של ניופאן, שהוקמה ב-1986 ונחשבת כיום לאחת החברות המובילות בישראל לייבוא של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מתחיל בנגרייה קטנה של משפחה ישראלית - משפחת גיור. משפחה שהפכה את אותה נגרייה צנועה, בה יוצרו רמקולים משודרגים בייצוא מיוחד לגרמניה וארה"ב, לחדר העבודה ממנו נולדה והתפתחה חברת ניופאן.

אותה הצלחה הובילה את צביקה גיור ומשפחתו ב-1986 לרכוש את הזיכיון בישראל למוצרי האודיו של חברת Kenwood היפנית, וכך נולדה למעשה חברת ניופאן, ששמה הוא שילוב של המילים ניו (new) ויפן.

בית ניופאן ההיסטורי

המומחים למוצרי חשמל זה אנחנו

ניופאן מתמחה בייבוא, שיווק, מכירה ושרות של מותגים בינלאומיים מובילים ומותגים פרטיים בכל קטגוריות החשמל המרכזיות - מיזוג אוויר ביתי ומקצועי, מוצרי חשמל ביתיים לבנים וקטנים, מערכות אודיו ומסכי טלוויזיה, צילום ומחשוב, ובכך מספקת ללקוחותיה פתרון כולל, מקצועי ואיכותי.  

לוגואים ניופאן מרץ 2023


מתמחים גם בפתרונות B2B

לצד פעילותה הקמעונאית, חברת ניופאן מספקת גם מענה ייחודי, מקצועי ואמין לחברות ומוסדות גדולים, באמצעות פלטפורמת B2B ייעודית המספקת פתרונות ממוקדים לצרכים הייחודיים של אוניברסיטאות, בנקים, בתי מלון, דיור מוגן, חברות ביטוח, ארגוני עובדים, חברות ויזמי נדל"ן ועוד.

הרחבת מגוון פתרונות באמצעות חברות בנות

לאורך השנים, ניופאן הגדילה את מגוון הפתרונות שהיא מספקת ללקוחותיה באמצעות חברות-בת מתמחות:

בעלי מניות בניופאן

הצלחתה של ניופאן לאורך השנים הובילה לכניסתם של חברות מובילות במשק הישראלי כבעלות מניות בחברה:

 

עוגת שליטה

 


שירות מצוין זה ניופאן

חברת ניופאן, מיום היווסדה, בחרה בשירות כערך מרכזי, המוביל את החברה מתוך האמונה שהלקוחות הם הנכס המשמעותי ביותר שלה. ניופאן בנתה מערך שירות לקוחות מיומן על מנת לספק לכל פניה מענה מהיר, אדיב ומקצועי. מיקוד זה גם בידל את החברה בשוק והוא הבסיס להצלחתה של ניופאן. לאורך השנים זכתה ניופאן במגוון פרסי הוקרה על מקצועיות השירות שלה מצד ארגונים רבים, וזכתה במקום הראשון בתחרויות השירות של המרכז הישראלי לניהול (המי"ל), במגוון קטגוריות - "קפיצת דרך בשירות", "תרבות ארגונית" ועוד.

את השירות המצוין של ניופאן משלים מערך לוגיסטי מתקדם הכולל יבוא של אלפי מכולות בכל שנה מכל רחבי העולם, מבנים לוגיסטיים לאחסנה בשטח כולל של כ-20,000 מ"ר ויכולת אספקה מהירה ומדויקת לכול נקודה במדינה במהירות וביעילות מירבית. 

אנחנו סופרברנד


מותגי ניופאן נגישים לכולם

את המותגים המיובאים על ידי ניופאן ניתן למצוא בלמעלה מ-1,000 נקודות מכירה בכל רחבי הארץ: ברשתות החשמל, הטכנולוגיה, מזון, DIY, חנויות פרטיות, חנויות מתמחות, חברות תקשורת, חנויות IT ומובייל וכן במגוון חנויות אונליין. כמו כן, ניתן להשיגם בחנויות הייעודיות – ניופאן אאוטלט, ו-Bose Center וכן באתר האינטרנט של ניופאן.

We're Superbrand


ה"אני מאמין" של ניופאן

מיום הקמת החברה ולאורך כל שנות פעילותה, אנו בניופאן רואים בעובדים והמנהלים שלנו, בשותפים שלנו, בספקים המקומיים והבינלאומיים שלנו וכמובן בלקוחות שלנו שותפי אמת ונכס מרכזי בהצלחתנו ובעתידנו ולכן כך אנו גם מתייחסים אליהם תמיד: ביושר, בפתיחות, בהגינות ובכבוד הדדי.

תודה שהתעניינתם בניופאן ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.